22.4 °C
13. 4. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. 23. Mistrovství ČR na…

23. Mistrovství ČR na FSG simulátorech – jednotlivci

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Kvalifikační I. kolo MČR na FSG simulátorech hostily od 19. do 22. ledna indoor golfové areály z celé České republiky. V Praze Erpet Golf Centrum a Golfcentrum Hotelu Čechie, v Hradci Králové Centrum zábavy a sportu Fomei a liberecké Golfcentrum.

Finálová část se odehrála v neděli 22. 1. v Erpet Golf Centru a hráči předváděli perfektní hru. V kategorii žen obhájila loňské vítězství Natali Kamberská z GC Erpet Praha, která si titul mistryně vybojovala vynikajícím II. kolem, ve kterém zahrála výsledek jednu ránu pod par. Za zmínku stojí, že na tak těžkém hřišti jakým je The Belfry, skóre pod par, měla jediná Natali. Za celou kvalifikaci, ani finálové kolo se toto nikomu v Erpetu nepodařilo.

Druhé místo obsadila Patricie Macková (PGCGC) a třetí skončila Kristýna Frýdlová (GCERP).

II. kolo nabídlo vyrovnaný souboj o titul mistra ČR na FSG simulátorech. Po napínavém souboji zvítězil Jan Šmída z GCBBR, který v Liberci zahrál I. kolo ránu pod par a ve druhém kole držel výbornou hrou náskok před několikanásobným mistrem Vojtěchem Dostálem. Důležitý závěrečný putt Šmída proměnil a s náskokem jedné rány se mohl radovat z vítězství. Třetí místo obsadil David Mrákota (GCBBR).

 

erpet2