Pro firmy máme připraveny různé možnosti prezentace.  Adresář firem, prezentace formou článku, informace o akcích a to vše zdarma. Možnost využít reklamní bannery za výhodné ceny, které jsou uveřejněné zde, tisková reklama v podobě letáků či jiných tiskovin. Orientační ceník najdete níže, v případě jakýchkoliv dalších nápadů nás, prosím, neváhejte kontaktovat – zde. Rádi budeme i nadále vylepšovat stránky pro lepší přehled. Finanční prostředky jsou využity na další vývoj barrandovin.cz a pořádání akcí, více o projektu – o nás. Pro neziskové organizace, školy, kroužky či dobročinné spolky uveřejňujeme akce a informace za zvýhodněné ceny.

Bannerová reklama

Na webu barrandoviny.cz je možné využít reklamní bannerové pozice. Jednotlitvé bannerové pozice mají své místo. Na definovaných pozicích rotují jednotlivé bannery v intervalu 10s. Grafické podklady bannerů je nutné dodat v požadovaných rozměrech. Jiné než požadované velikosti bannerů nelze publikovat. 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Pozice (1) – Pod hlavním sliderem
– Typ banneru 1/1
– Velikost banneru 550×230
 

Pozice (2) – Pod hlavním sliderem

– Typ banneru 1/2
– Velikost banneru 550×230
 

Pozice (3) – Pod výpisem aktualit

– Typ banneru 1/3
– Velikost banneru 550×230

Pozice (4) – Pod výpisem aktualit

– Typ banneru 1/4
– Velikost banneru 550×230

Ceník

Cena balíčku bannerové reklamy je aktuálně nastavena na 2 500 Kč/měsíc. V rámci ceny balíčku bude reklama zobrazena v bannerových pozicích 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, a 5/1. Vyhodnocení reklamy formou reportu v ceně. Sledujeme zobrazení bannerů a počet prokliků.