„Barrandov žije“ toto heslo již několik let provází řadu sportovních, kulturních a společenských akcí na barrandovském sídlišti. Díky podpoře městské části a partnerů u jednotlivých akcí jsme mohli dokázat, že i na sídliště je možné připravit zajímavé akce a především spojit základní a mateřské školy, kroužky a další organizace při jednotlivých akcích a pomoci jim zdarma se představit veřejnosti.

K tomu, abychom mohli pravidelně informovat o akcích, nejenom našich, je vytvořen informační portál k projektu „Barrandov žije“ s názvem www.barrandoviny.cz. Tyto stránky slouží především široké veřejnosti, aby byla informována o akcích, které se konají na sídlišti Barrandov a jeho okolí. Tento portál průběžně rozšiřujeme a zveřejňujeme informace, kde se mohou lidé dozvědět různé kontakty, otevírací dobu či kontakty organizací, které na Barrandově sídlí.

Vedle těchto aktivních prvků se snažíme držet krok i s moderní technologií a díky facebookovému profilu, nahrávání fotografií a videí chceme aktivně zapojit i lidi ze sídliště. Informační web představuje různé akce, články, videa či fotogalerie a také vytváří seznam jednotlivých sekcí, které lze postupně rozšiřovat o další jako je kultura, sport, historie aj. Myslíme i na firmy a organizace, kterým nabízíme možnost reklamy a propagace buď na stránkách nebo přímo při akcích. Díky podpoře jsme schopni připravit již výše zmíněné akce pro děti a mládež.

Děkujeme
tým barrandoviny.cz