22.3 °C
24. 7. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Vánoční jarmark na ZŠ…

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov.

22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit?

Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky několik tříd chystá sladké občerstvení v podobě vánočních perníčků a cukroví. Nebude chybět i Vámi oblíbený bio čaj, který nás jistě zahřeje a povzbudí k vánočnímu tvoření v dílnách, které pro nás připravil rodičovský spolek Chapliňák.

V 15.55 se konečně nejen ti nejmenší dočkají rozsvěcení vánočního stromečku. Těšte se na speciální osvětlení, které nám již chystají naši šikovní školníci. Poté si budete moci vyslechnout vánoční koledy v podání našich žáků a žákyní, kteří poctivě od září navštěvují hodiny hry na smyčcové nástroje, které na naší škole poskytuje Fond Harmonie zdarma. Stejně tak uspokojíme i náruživé zpěváky. Za hudebního doprovodu profesionálních hudebníků z Harmonie si zazpíváme tří koledy, které si budete moci společně s vašimi dětmi zazpívat.

Tímto Vás všechny srdečně zveme a doufáme, že si společně vánoční atmosféru nejen vytvoříme, ale i společně prožijeme.