5.2 °C
19. 4. 2024

Allzora-express

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
Vážení zákazníci,
rádi bychom vám zde představili náš malý, ale útulný obchod s mezinárodními potravinami. Můžete u nás najít nepřeberné množství ukrajinských sladkostí, Shajanska a Dragivska minerální voda, domácí ručně vyráběné pelmeně a vareniky, italské potraviny, americké potraviny, kvalitní koření Ogorodnyk, jogurty, domácí uzeniny a různé alkoholické a nealkoholické nápoje. Také máme v nabídce delikatesy jako je například kaviár.
Od středy budeme mít otevřenou prodejnu na koupi čerstvého pečiva se spoluprácí jedné místní francouzké pekárny v okolí tramvajové zastávky Klamovka. Kde budeme mít francouzské čerstvé pečivo, které bude každé ráno od pondělí, až pátek v 8:30 čerstvé na naší prodejně připravené přímo pro vás.
Pro naše zákazníky také zajišťujeme výdej a příjem balíků od dopravních služeb PPL, DPD, Zásilkovna, UPS, GLS, WEDO, Balíkovna a brzy budeme moct nabídnout také DHL express.
Navíc také spolupracujeme se společností Tchibo, takže si můžete u nás v našem obchodě vyzvednout čerstvou a výbornou kávu a sbírat body na vaší vizitce. A díky této skvělé akci můžete mít každou čtvrtou kávu zcela zdarma.
Těšíme se na vaši návštěvu a doufáme, že si u nás najdete přesně to, co hledáte.
Allzora express