12.9 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Zahajovací víkend v Erpet…

Zahajovací víkend v Erpet Golf Centru

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

V pražském Erpet Golf Centru se rozjela zimní indoor golfová sezóna! Odehrály se Tradiční zahajovací turnaje Erpetu. Sobotní odpoledne patřilo dětskému Halloweenu. V pátek 6. listopadu 2015 se odehrál první turnaj Erpet Indoor Golf Tour 2015/16 by

ČASOPIS GOLF. Tradiční zahajovací turnaj Erpetu se hrál na hřišti Kapalua Bay ve dvou kategoriích. V mužské kategorii zvítězil Ctirad Matějka, na druhém místě skončil Pavel Nýč a třetí Petr Zach. Kategorii Ženy ovládla Samanta Budinová, druhá skončila Miroslava Cejnarová a třetí Lenka Budinová.

Restaurace Erpetu se v sobotu přeměnila na Halloweenské sídlo. Rodiče s dětmi dlabali dýně, poté je přeměnili na umělecká díla, nechali se „zkrášlit“ v strašidelném salónku, zatančili si s krásnou čarodějkou a pochutnali si na Halloweenských dobrotách. Na závěr se děti, společně s „popletenou“ čarodějnicí, snažily odčarovat zakletou Hadimůru.

V neděli 8. listopadu se rozjela Dětská Erpet Indoor Golf Tour 2015/16. Malí golfisté hráli nejdříve na FSG simulátoru, a poté na malém golfovém kurzu. Pro konečné pořadí se započítali výsledky z obou míst a na řadu přišlo předávání trofejí a cen. Děti, které neobdržely medaile, nemusely být smutné, ceny byly připraveny pro všechny účastníky. Turnaje jsou pro hráče od 6 let, přihlásit se mohou i bez HCP.

ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám.

http://www.erpetgolfcentrum.cz/

 

erpet 9112 erpet 9113erpet 9114erpet 9115