22.8 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Žáci FZŠ V Remízku…

Žáci FZŠ V Remízku si užili jarní příměstský tábor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Letošní rok byla pro děti z FZŠ Barrandov II přichystána novinka a to v podobě příměstského tábora o jarních prázdninách. Celou organizaci vzaly do svých rukou vychovatelky Móňa, Eliška a Jitka ze školní družiny a připravily pro děti pestrý program. Jak to celé vypadalo, se dočtete na následujících řádcích:
Navzdory pondělnímu počasí jsme byli na procházce v Prokopském údolí a po obědě jsme hráli hry a soutěžili v tělocvičně. Také jsme jeli na výlet do Berouna, kde jsme se potkali tváří v tvář s medvědy z večerníčku. Byli jsme si dát něco dobrého na zub v cukrárně a na oběd jsme zašli do místní restaurace. Ve středu nás čekalo Divadlo Spejbla a Hurvínka, které si děti moc užily a klidné hravé odpoledne, kdy jsme šetřili síly na čtvrtek. To jsme totiž jeli do Freestyle arény Kolbenka, kde byl pro nás připravený program v trampolínovém centru a na kobercovém simulátoru lyžování. Byli jsme tak šťastní a unavení, že někteří z nás dokonce usnuli v metru. Pátek patřil vyrábění a hrám venku a také se konala závěrečná hostina s medovníkem. Po celý týden si děti psaly deníčky a spolu s kresbičkami si tak zaznamenávaly všechny zážitky, kterých určitě nebylo málo.

Jarní příměšťák budeme nabízet určitě i příští rok, ale dříve nás čekají hlavní prázdniny, kde budou tábory probíhat v turnusech po celé 2 měsíce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, koukněte na www.fzsbarr.cz/dru . Těšíme se na vás.

 

fzs1fzs2fzs3