17.1 °C
13. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Tým sportovního aerobiku Studio…

Tým sportovního aerobiku Studio K Barrandov rozšiřuje řady svých členů a hledá tréninkové prostory

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Tým sportovního aerobiku Studio K Barrandov rozšiřuje řady svých členů a hledá tréninkové prostory

Studio K Barrandov je sportovní klub specializující se na sportovní aerobik a fitness dětí a juniorů. Klubová tradice sahá až do roku 1993, kdy jsme začínali s gymnastikou a aerobikem pro děti a aerobními lekcemi pro dospělé. Od roku 2001 se již specializujeme na sportovní aerobik a fitness dětí a juniorů a naši závodníci čítají řadu úspěchů na národním i mezinárodním poli. V roce 2006 například vybojovaly závodnice kategorie fitness 4. místo na Světovém poháru kadetů v Kyjevě a v roce 2009 dokonce pár Konrádová, Doxanský bronz na Mistrovství světa.

V letošní sezoně se daří zejména Tomáši Absolonovi, který obsadil 1. a 2. místo ve dvou nominačních závodech na Mistrovství Evropy FISAF, a páru Laura Brychcínová, Tomáš Absolon se stejnými výsledky. Dobře si na republikových závodech vedlo i trio Kudláčková, Kopalová, Brychcínová, které obsadilo 5.místo. V závodech pořádaných organizací FIG se umístila na 5. místě na MČR Michaela Petáková.

V současné době připravujeme svou účast na Mistrovství Evropy, které se bude konat 28.-31.května 2014 ve Vídni. Studio K Barrandov bude pod národními barvami reprezentovat Tomáš Absolon v kategorii kadetů a Laura Brychcínová a Tomáš Absolon v kategorii kadetských párů. V nové kategorii Fitness 5 doplní řady našich reprezentantů ještě kadetský tým ve složení Kudláčková, Kopalová, Jandečková, Pšeničková, Havránková a juniorský tým ve složení Vejvodová, Janečková T., Janečková M., Břízová, Soukupová a Veverková.

V posledních týdnech se bohužel setkáváme i s nepříjemnostmi. Vzhledem k rekonstrukci tělocvičen na II.FZŠ Barrandov jsme nuceni hledat náhradní tréninkové prostory. Touto cestou bychom rádi požádali ty z Vás, kteří mohou pomoci či poradit s možným pronájmem tělocvičen, popřípadě rekonstruovatelných prostor, vhodných na cvičení aerobiku, aby se na nás obrátili.

Jelikož se naše účast na republikových i mezinárodních závodech zvyšuje, budeme také rádi za jakoukoliv finanční podporu. Našim sponzorům můžeme kromě prezentace na webových stránkách Studia K Barrandov a na Facebooku nabídnout i vystoupení našich závodníků na firemních akcích, nebo prezentaci firemního loga na závodních soupravách.

V červnu a září bude Studio K Barrandov pořádat nábor nových členů. Děti se mohou zapsat poslední dva týdny v červnu na kterékoliv cvičební hodině v zrcadlovém sále II. Fakultní základní školy V Remízku 919, nebo na začátku září v kterékoliv naší cvičební hodině. Pro všechny děti od 5 let nabízíme gymnastiku a následně junior aerobik. Talentovaným dětem se otevírá možnost rozšířit řady našich úspěšných závodníků sportovního aerobiku a fitness. Dospělým můžeme nabídnout veřejné hodiny bosu, bodystep, bodystyling a powerjógy. Více na www.studiokbarrandov.cz a www.facebook.com/StudioKBarrandov

Autor článku: Mgr., Bc. Tereza Kobelková MA