22.2 °C
22. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Studio GreenPlus se představuje

Studio GreenPlus se představuje

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Vážení,

už 4 roky znáte GreenNail jako nehtové studio v Albertu, které sídlí na Högerově 15. A dnes Vám chceme  představit nové studio pod názvem GreenPlus, které sídlí na Tilleho náměstí 792/2 (bývala Komerční banka, naproti Bille, a vedle DM drogerie). Kromě manikúry a pedikúry, teď pro Vás provozujeme i MASÁŽE (nejen Thajská), prodloužené řasy, ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ, HENNA OBOČÍ.

Našem cílem je abyste se mohli cítit uvolněně po zaneprázdněných dní, v klidu si odpočinete a můžete myslet jen na relax. Kromě klasické manikúry, nabízíme ještě navíc masáže rukou,kde se budete cítit opravdu hýčkaně.

Určitě už máte spoustu zkušenosti s pedikérské křesly s masáži na záda, u nás si ale můžete vyzkoušet masáži i na dolní končetiny.

Nabízíme také řadu služeb, které si můžete vybrat od nejjednodušší klasických řas po nejsložitějších řas megavolume, které vyžadují důraznou pečlivost a vynalézavost.

Když už mluvíme o thajské masáži není nutné vám o ní více vyprávět , většina z nás to už několikrát slyšel.

V Greenplusu nemáme tolik propagací o masáži, ale máme pro vás také nejen masáže thajské, ale i masáží nohou, paží,zad, šíje, hlavy … Tyto služby,které si můžete vybrat z nabídky tj. 30,60,90 .. minut je vlastně podle vašeho času, který si můžete dopřát i s vašimi přáteli.

Věříme, že s našimi nadstandartními služby mohou vám přinést jen ty nejlepší zážitky.

Samozřejmě, v případě nevyhnutelných neuspokojivostí se ​​můžete na nás obrátit přes prostřednictvím Facebooku, Instagramu nebo telefonu, podle toho naše služby pro vás vylepšíme.

 

Bez čekání nás kontaktujte a objednejte se předem:

  • GreenNail v Albertu –  adresa Högerova 15, 152 00, Praha 5, Barrandov.

SDt 607 753 689

  • GreenPlus na Tilleho náměstí 792/2, 152 00, Praha 5-Hlubočepy

SDt 776 296 393