17.8 °C
13. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Relaxační studio Barrandov, které…

Relaxační studio Barrandov, které sídlí na Werichově 1145/25 Praha 5.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
V našem relaxačním centru Vám pomůžeme objevit spoustu možností, jak zatočit se stresem, nadváhou, bolavými zády, celulitidou a spoustou dalších nepříjemností. Vyzkoušet můžete celou řadu speciálních wellness technik, jako je přístrojová lymfodrenáž nebo Vacu Therm Bodyspace s podtlakem. Těch nejlepších výsledků Vám pak pomůžou docílit nejmodernější cvičící přístroje VacuTherm a Ballancer. Kompletní relaxační kůru nabízí naše jedinečná solná jeskyně nové generace, jejíž blahodárné účinky může zakusit každý – od mateřských školek po seniory. Vyzkoušet můžete cvičící stroje na formováni postavy, ale také další kosmetické a další služby.
Nabízíme širokou škálu služeb!
1. Solná jeskyně – místo, kde se budete cítit jako na dovolené. Jak to? Protože právě tady je přítomno tolik záporných iontů, jako na pláži v Caribiku nebo v hustém tropickém pralese. Ony záporné ionty jsou nesmírně důležitou složkou vzduchu, kterého za celý den spotřebujeme asi 15 kg. Jenže díky nejrůznějším civilizačním výtvorům, jako jsou televize, mobily, auta nebo zářivky, tyto záporné ionty ubývají a ve velkých městech prakticky mizí.
2. Laserová epilace – laserové odstranění chloupků dnes poskytuje nejúčinnější a loajální postup pro odstranění nežádoucích chloupků. Tato technika je velmi jednoduchá a není příliš bolestivá. Je velmi populární, protože přináší dobré výsledky.
3. Solárium – V našem solárním studiu jsou instalována solária nejvyšší výkonnostní třídy MegaSun 4000 Super power s kolagenovými trubicemi Cosmedico Collag proTan, která jsou známa svým nezaměnitelným designem, vysokým opalovacím výkonem, komfortem a zejména jedinečnými technologiemi, které je odlišují od ostatních solárii.
4. VacuTherm 2v1 – inovace v Body-Space cvičení. V našem relaxačním centru můžete vyzkoušet populární způsob hubnutí, který zároveň přispívá k vylepšení celkového zdravotního stavu. Řeč je o stroji Body-space VacuTherm 2v1, který kombinuje podtlakové cvičení s infračerveným světlem. Tato inovativní technologie několikrát zvyšuje účinky cvičení a urychluje cestu k cíli.
5. Ballancer – přístrojová lymfodrenáž v nohavicích.
Výsostná relaxace Vás čeká při lymfatické masáži pomocí moderního přístroje Ballancer PRO.
Tato vyšší série oblíbeného přístroje Ballancer je výjimečná hlavně možností zcela individuálního nastavení všech parametrů lymfodrenáže a výběrem z mnoha programů. Ballancer PRO funguje na základě tlakové terapie a provádí tedy lymfodrenážní masáž. Její účinky jsou zřejmé a viditelné – odstranění celulitidy, odbourání tuků a celkové formování postavy.
6. Manikúra a pedikúra – úhledná manikúra a pedikúra je nezbytnou podmínkou moderního zdokonalovaného dívčího obrazu. Tyto postupy vám umožňují cítit se v jakékoli situaci jisté.
Kromě toho, design na nehty pomáhá diverzifikovat obraz, činí ho stylovější a relevantnější.
7. Skvělý masáže – od relaxační do sportovně. Masáž pomáhá odstraňovat toxiny z těla, zlepšuje trávení a také podporuje uvolňování solí. Popsané procesy zvyšují rychlost metabolismu a to je předpokladem pro spalování přebytečného tuku.
8. Kosmetické služby od známých značek Intitut Esthederm Paris, Payot Paris, Sothys Paris.
Kosmetická péče o obličej a dekolt je stejně důležitou součástí osobní péče jako manikúra a stříhání vlasů. Většinu problémů s vyrážkami a jemnými vráskami lze vyřešit po několika návštěvách kosmetičky.
9. Kadeřnické služby. Relaxační studio Barrandov poskytuje profesionální péči o vlasy za atraktivní ceny. Jsme partnerem firem Helen Seward Milano a Loreal Proffesional. Naši mistry vám pomohou vybrat správný odstín, analyzovat strukturu vlasů, nabídnout vhodné barvicí techniky – Air-touch, melír, balajage. Nabídneme peče o vlasy, dámský střih s foukáním, pánské a dětské střihy, různé účesy.
10. Prodloužení a laminace řas, korekce, barveni a laminace obočí.
Otevírací doba
Po – Pá 9:00 – 19:00
So 10:00 – 14:00
Vždy se můžete objednat:
Telefon: +420776133520
E-mail: info@relax-barrandov.cz
Instagram : relaxandbeautybarrandov