3.6 °C
19. 4. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Restaurace Kamera nabízí gurmánské…

Restaurace Kamera nabízí gurmánské dny

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Restaurace Kamera, která se nachází na Tilleho  náměstí 792 pořádá speciální akcičky – gurmánské dny.

Momentálně je to každé úterý od 18:00 Barrandovský rožeň – tzn. většinou na restauraci, venku na rožni, nebo v kuchyni se rožní různé druhy mas. Zvěřinu, vepřové maso, šunku od kosti, rostbíf, kuřata apod. V ceně porce je automaticky zdarma příloha a omáčka. Vždy je výběr ze 3 příloh a 3 omáček…

Dále každou sobotu se stala tradicí na Kameře „Kachní sobota“-od otvíračky do vyprodání si každý sestaví vlastní porcičku křupavé vypečené kachny. Ke kačenkám je hostům na výběr z variace domácích knedlíků, 2 druhy zelí a 3 druhy speciálních výpeků (šťáviček).

Týden končí nedělí a v neděli Kamera zve na párty –„Nedělní řízky“.. Od 11:00 do 20:00 se servírují schnitzely. Opět si každý sestaví vlastní řízek – různá masa, různé druhy obalů a libovolné přílohy(salátky).

Na sezonu pro Vás Restaurace kamera chystá opět nejpopulárnější gurmánskou akci – „Grilovací tržnice“. Probíhá každé úterý od 17:00 do vyprodání. V restauraci je postaven rautový stůl, kde jsou v ledu čerstvá masa, ryby a speciální přílohy. U  rautového stolu je vždy obsluhující číšník, který  pomáhá hostům s výběrem, doporučuje vhodné kombinace a servíruje jídla na talíře, následně kolega kuchař griluje tyto speciality venku na zahrádce před zraky klientů..

Restaurace Kamera Vás srdečně zve. Více informací naleznete na stránkách  restaurace – http://www.restauracekamera.cz/

kamera1kamera2kamera3