13.4 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Mikulášský víkend v Erpetu

Mikulášský víkend v Erpetu

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Zdroj: Erpet Golf Centrum

V pražském Erpet Golf Centru navštívil děti Mikuláš s čertem a andělem, odehrál se Mikulášský turnaj dvojic GKL – GCEP a také dětský Thema Trade cup. Dětskou mikulášskou nadílku odstartovalo tancování se sněhovou vločkou a vánoční zkrášlení návštěvníků. Příchod Mikuláše, čerta a anděla děti rozjásal, ukázaly své umělecké vlohy, přednesly básničky a společně s rodiči si všichni zazpívali koledy. Na cestu domů obdrželi od Mikuláše dárkový balíček. V sobotu 6. prosince se odehrál Mikulášský turnaj dvojic GKL – GCEP. Prvních 9 jamek se hrálo na hřišti Líšnice, 12 jamek hráli golfisté na FSG simulátoru (hřiště St. Andrews Old Course) a fourball se hrál na malém dvorečku. Z vítězství se radovala rodinná dvojice Jan Eisler a Karel Eisler.
Druhá adventní neděle patřila tradičnímu dětskému turnaji, hrál se THEMA TRADE CUP – Mikulášský turnaj v rámci Dětské Erpet Indoor Golf Tour 2014/15. Hrálo se v sedmi kategoriích, ve kterých zvítězili Gabriel Pokorný, Adéla Němečková, Marek Rambousek, Patrik Matoušek, Tomáš Nepala, Tereza Baťková, Martina Starýchfojtů.
ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám.

erpetmik1erpetmik2erpetmik3