22.4 °C
22. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. MEDICÍNA NA SOUSEDSKOU ANONYMITU…

MEDICÍNA NA SOUSEDSKOU ANONYMITU A DENNÍ STEREOTYP?

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Nové zahradní bistro Zadní vrátka na Barrandově.

Také občas potřebuje mít zadní vrátka? Mohou sloužit jako důvod, proč jít ven, zajít si na jedno, nebo jako výmluva k útěku od nutnosti vařit, od dětí a od partnera, nebo naopak hledáte zadní vrátka k tomu, abyste je dostali ven na procházku? My také… a proto jsme se rozhodli taková Zadní vrátka na Barrandově otevřít.

MYŠLENKA BISTRA
Na zahradě rodinného domku rodiny Cimburových v ulici V Remízku najdete zahradní bistro, které je sice rozměrem malé, nicméně velké co do nabídky sortimentu i potenciálu rozvoje sousedské pospolitosti. Barrandov se rychle rozrůstá, ale s tímto rozvojem je bohužel spojena i vzrůstající sousedská anonymita. Nosnou myšlenkou pro zrod bistra tak bylo vytvořit místo, kde by se lidé cítili příjemně a uvolněně, kde by mohli potkat své sousedy a u oblíbeného nápoje či jídla si s nimi popovídali a dozvěděli se víc o jejich životech. Zahrada, její umístnění i sama široká rodina Cimburových, která žije na Barrandově více než 32 let a je velice kulturně a společensky založená, byla nezbytným předpokladem pro vznik místa, které bude nabízet nejen výbornou gastronomii, ale hlavně pohodu, uvolnění, zážitky a vzdělávání.

NAŠE MÍSTO JE VAŠE MÍSTO
Současná doba covidová příliš nepřeje sociálním kontaktům. Proto bychom Vám, našim sousedům, chtěli co nejdříve (ale samozřejmě v souladu s uvolňováním restrikcí) nabídnout příjemné posezení s pohodovou hudbou v autentickém prostředí zahrady. Děti tu najdou ohniště na opékání buřtů, pískoviště, skluzavku, kuchyňku v dětském srubu či houpacího koně. Ale to není vše! Našim velkým snem jsou divadélka, promítání, hudební recitály, autorská čtení, soutěžení v čemkoliv, workshopy či bazárky. Toto ovšem chceme tvořit společně s Vámi, sousedy, protože se nám osvědčila zkušenost, že společné dílo přináší větší radost.

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM
Neměli bychom ovšem zapomínat na žaludky. Jestli Vaše nebo naše, není rozdíl. Vše, co pro Vás připravujeme, připravujeme tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. O gastronomickou nabídku se stará tým kávových nomádů a gourmetů z pojízdné kavárny Seladon na cestě www.seladonnaceste.cz, www.seladon-catering.cz, @seladoncatering , kteří za 18 let existence
navštívili více než 250 festivalů v ČR, SR a SRN a svými službami zpříjemnili pobyt na festivalu
statisícům lidí. A samozřejmě i sami sobě 😀
Seladon pro Vás sestavil gastronabídku založenou na naprosto bezchybné kávě, francouzských palačinkách, vídeňském párku od místního sliveneckého řezníka v křupavém rohlíku, řemeslném pivu ze zámeckého pivovaru Herold z Březnice, domácích moučnících od maminky Kláry, svačinových polévkách od mistra polévkáře Standy a dalších pochutinách, které se vždy vyznačují kvalitou, chutí a nápaditostí. Více z nabídky na @zadnivratka .  Intolerance zásadně tolerujeme, takže u nás najdete i bezlepkové, bezlaktózové či veganské výrobky. A když ne, nebojte se nám to říct osobně, napište nám na zadnivratka@centrum.cz či volejte 603 469 795 (Jakub). Zaleží jen na Vás, my jsme připraveni.
Těšte se na jedinečné kulinářské akce, masité i nemasité, nemastné i neslané, nicméně vždy chutné.

Nápadů a sil máme dostatek, tak si přijďte užít Vaše Zadní vrátka od stereotypu života. Přijďte poznat
sousedy a realizovat se! Těšíme se na Vás!

Standa, Klára a další členové rodiny Cimburů + Andrea, Jakub, Vilém a Iva – kávoví nomádi a gourmeti
z pojízdné kavárny Seladon na cestě

FB: @zadnivratka

IG: zadni_vratka_zahradni_bistro

zadnivratka@centrum.cz

603 469 795