12.7 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Hledáte romantické místo pro…

Hledáte romantické místo pro Vaše setkání v klidném prostředí Prahy?

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Restaurace Černý kohout je tím pravým místem…

Pokud hledáte klidné a příjemné prostředí nejen k posezení, tak Vám nabízíme restauraci, která je součástí malebného areálu bývalého zemanského dvora vystavěného v Praze 5 – Klukovicích. Leží na samém okraji přírodní rezervace Prokopské údolí, která je vzdálena pouhých 9 km od centra Prahy. Restaurace je nejen výjimečná svou polohou, ale také nebřeberným množstvím možností pro pořádání společenských akcí – narozeninové oslavy, svatby, promoce, firemní akce.

K dispozici je možnost využít hned několik prostor – spodní část restaurace s venkovní zahrádkou, nebo horní salonek s terasou, kde z obou dvou míst atmosféru umocňuje krásný výhled do Prokopského údolí, který obdivují zejména milovníci přírody. Celý zrekonstruovaný statek i interiér jsou ve venkovském stylu – kamenné zdi, masivní dřevěnné stoly, příjemné osvětlení a romantické posezení u krbu, který dominuje těmto prostorům. Právě skvělé zázemí pro posezení v příátelském  domácím prostředí láká nejen výletníky, ale také milovníky české kuchyně, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Ve spolupráci s Hary Catering zajistíme občerstvení i u Vás doma – zajistíme barmanskou show, přepravu osob, produkci, audio či video techniku. Zajistíme zajímavý program, propůjčíme stany, pivní sety či dekorace nebo naaranžované květiny.

Restaurace Černý Kohout
Bublavská 308, Praha 5 – Klukovice – Barrandov
www.cerny-kohout.czwww.hary-catering.cz

Milan Harajda – 777 724 442
Sales & Marketing Manager
info@cerny-kohout.cz

 

ckf2

ckf3

ckf4