18.4 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Golfový turnaj ERPETU se…

Golfový turnaj ERPETU se zabíjačkou

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Erpet v letošní sezóně začal pořádat letní venkovní turnaje s vyhlášením u bazénu v Erpet Golf Centru. V říjnu se uspořádal turnaj se zabijačkovou hostinou. Turnaj byl odehrán na Líšnici a zabijačka byla připravena v restauraci Erpetu.

Ranní mlha a vytrvalý déšť. Největší nepřátelé golfového turnaje. Ve středu 15. října, ani jeden tento „nepřítel“ nebyl na Líšnici spatřen.

Naopak, atmosféra byla velice přátelská a pohostinná. Pořádající Erpet Golf Centrum pro turnajové hráče připravil zabijačkovou snídani, jak se patří. Chléb se škvarkovou pomazánkou, domácí povidlové buchty a samozřejmě, na zahřátí, šťopička slivovičky nebo hruškovice.

Hráči odehráli 9 turnajových jamek a využili volné chvíle pro přípravu na večerní vyhlášení. Kolem páté hodiny se golfisté začali sjíždět do smíchovského centra.

„Kač, kač, kač, kačena, nasypu ti zeleného jačmeňa“, vítala cimbálová kapela návštěvníky. Na terase již řezníci připravovali pravou domácí zabijačkovou hostinu, ovárek, jitrnice, jelítka, tlačenka s cibulí, jatýrka na slanině, prdelačka, sladké koláče, samozřejmě také něco na zahřátí

Nyní se již těšíme na zimní indoor golfovou sezónu. Pro golfisty jsme připravili páteční turnaje pro hráče od 18 let, dětské a junior turnaje, akademie pro začínající golfisty, 21. ročník Erpet Cup, Herbadent ligu, dlouhodobou soutěž družstev a samozřejmě je pro každého hráče k dispozici naše indoor centrum.

Podrobnosti na www.erpetgolfcentrum.cz

erpet říjenerpet říjen2erpet říjen4