21. ročník Mistrovství ČR na FSG simulátory – jednotlivci

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Odehrálo se Mistrovství ČR na FSG simulátorech. I. kolo 21. ročníku hráli golfisté po celé republice, finále hostilo pražské Erpet Golf Centrum.
Kvalifikační I. kolo pořádaly golfové indoory po celé České republice. Finálová část se odehrála v neděli 25. ledna v Erpet Golf Centru a finalisté předváděli perfektní hru. V kategorii ženy se vítězství radovala Kristýna Frýdlová z GC Erpet Praha. Druhé místo obsadila Patricie Macková (PGCGC) a třetí skončila Anežka Podhorná (GCNVR). Mužskou kategorii ovládl Štefan Páleník z GKCEE, druhý skončil David Štrouf (GCERP) a třetí místo obsadil Vojtěch Dostál (GCBBR).
ERPET GOLF CENTRUM je společensko-sportovní areál otevřený v roce 1994, který slouží široké veřejnosti, nabízí jak vnitřní, tak venkovní prostory ke sportu a dalším společenským aktivitám.