17.7 °C
13. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Ukliďme svět nebo alespoň…

Ukliďme svět nebo alespoň kousek Barrandova

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Tradiční uklízecí akce oddílu Sportík. Každý rok na jaře i na podzim se scházíme a uklízíme alespoň ten kousek světa, na kterém žijeme.

Tu tenhle uklidí tohle smítko, tenhle zas jinde jiné a najednou máme uklizené celé lesíky i jejich okolí! Přidejte se k nám a vyzkoušejte si, že není tak těžké měnit svět k lepšímu.
————————————————————————————–
SRAZ: 6. 4. 2019 v 9:00 na zastávce Poliklinika Barrandov
————————————————————————————–
UKLÍZÍME:
Opět se zaměříme na lesík u Zelené zastávky a jeho nejbližší okolí. Tedy po jeho uklízení následuje jeho okolí blízké i vzdálenější.

Samozřejmě platí, že víte-li o jiném místě, jež by si zasluhovalo uklidit, můžeme poskytnout úklidové náčiní (pytle, rukavice) a vy se můžete vydat tam. Nebojte si říct, nějak se domluvíme.
————————————————————————————–
S SEBOU:
Umazatelné oblečení, své oblíbené uklízecí náčiní (případně pytle a rukavice jsou k dispozici na místě) a chuť do práce.
————————————————————————————
NOVINKA!
Letos se nerozcházíme hned po ukončení úklidu (odhad na 13:00). Následuje akce SPOLEČNÉ FOTO účastníků a hned po něm se přesouváme do nedaleké klubovny (vedle Optika u Polikliniky), kde proběhne POÚKLIDOVÉ POSEZENÍ. Co od toho čekat? Drobné občerstvení, deskovka Strážci přírody či prosté popovídání a výměna historek z úklidu/úklidů, možná i na fotky kuriozit z minulých akcí by mohlo dojít. Pojďte po úklidu ještě na chvilku s námi jen tak pobýt. 🙂

 

Zdroj: https://www.facebook.com/events/154408112166478/?active_tab=about