19.2 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Z radnice
  4. /
  5. Do změn provozu tramvají…

Do změn provozu tramvají se zapojí veřejnost formou ankety – týká se i Barrandova

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Organizace ROPID ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, a. s. připravují na základě vyhodnocení současného stavu dílčí úpravy v provozu tramvajových linek tak, aby více odpovídal požadavkům městských částí a cestujících.

V závěru roku 2015 byly s prosbou o zaslání svých podnětů osloveny jednotlivé městské části, nyní se poprvé obracíme i na cestující veřejnost. „Na cca 80 zastávkách se v těchto dnech postupně objeví řada otázek, kterými chceme vyzvat cestující ke spolupráci na přípravě změn. Nelze slíbit, že se podaří vyhovět všem podnětům, přesto je jakýkoli podnět důležitý, neboť může přispět k vylepšení připravovaného návrhu změn,“ uvádí náměstek primátorky a radní hl. m. Prahy pro oblast dopravy Petr Dolínek.

Kromě odpovědí na zveřejněné otázky jsou vítány i podněty zabývající se dalšími problémy v tramvajovém provozu, které ve své lokalitě cestující vnímají. Podněty k podobě tramvajového provozu v Praze jsou přijímány na e-mailové i standardní adrese: tramvaje@ropid.cz a ROPID, Rytířská 10, 110 00 Praha 1 – heslo: TRAMVAJE.

Otázka pro oblast Barrandova, Hlubočep, Zlíchova a Smíchovského nádraží

Pokud je pro Vás zajímavé přímé tramvajové spojení na Karlovo náměstí a I. P. Pavlova, které současné linky byste se byli ochotni na jeho úkor vzdát?

Otázka pro oblast Radlic

Je pro Vás zajímavé současné spojení linkou 7 na Palackého náměstí a do Nuslí, nebo by v Radlicích linku 7 měla nahradit linka směřující do jiné oblasti?

Celou zprávu a více informací naleznete zde:

http://www.ropid.cz/tiskove-informace/do-zmen-tramvaji-se-zapoji-verejnost-formou-ankety__s193x3559.html

 

Zdroj : http://www.praha5.cz/cs/dokument/urad/211366-do-zmen-provozu-tramvaji-se-zapoji-verejnost-formou-ankety