4 °C
19. 4. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Pojeďte s námi na…

Pojeďte s námi na legendární barrandovský letní dětský tábor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Již více než 60 let pro vás organizujeme Tábor Barrandov v Miřetíně u Skutče. Vyrostly na něm generace dětí česko-slovenských filmařů. Tábor se nachází v údolí říčky Krounky, v krásné lesnaté krajině předhůří Žďárských vrchů, kde si krajina dosud uchovala nenarušené životní prostředí. Cílem tábora je zpříjemnit dětem čas letních prázdnin, přiblížit je přírodě, seznámit je se základy tábornických dovedností, zdravovědou, různými sporty a výtvarnými činnostmi.
Na děti čeká napínavá celotáborová hra, bojovky, celodenní výlety do okolí, diskotéky, táborák, oddílové ohníčky, přenocování v přírodě, velká táborová pouť, promítání filmů a plno zábavy a legrace. Na III. turnusu se mohou navíc těšit na branná dobrodružství s elitní průzkumnou jednotkou Armády ČR, lanové centrum a třídenní putování pro nejstarší pod vedením instruktora přežití a na premiéru nového českého filmu spojenou s besedou s jeho tvůrci.

Cena tábora: 3.800,- Kč pro děti zaměstnanců Barrandov Studia a.s. / členů ZO KINOS Barrandov Studio (pro ostatní 5.800,- Kč)

Přihlášky a letáky: v recepci Barrandov Studia, Kříženeckého nám. 322/5, Praha 5, tel.: 267 071 111 nebo na webu www.taborbarrandov.cz
Bližší informace ZO KINOS Barrandov Studio: Ing. Radan Kukal, tel.: 776044171, Ing. Miroslava Kotlasová – tel.: 774 902 102