18 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Novinky v kauze parkování…

Novinky v kauze parkování v ulici Wassermannova

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Vážení spoluobčané,

děkujeme Vám za podporu, projevenou podpisem petice, v jejímž důsledku se povedlo přivést zástupce magistrátu Hl. M. Prahy (MHMP) a Správou služeb Hl. M. Prahy (SSHMP) k realistickým úvahám  o dopadech chystaného opatření na komfort parkování v ulici Wassermannova. Zatímním výsledkem jednání je, že do konce roku 2017 parkování zpoplatněno nebude. Toto potvrdil radní Libor Hadrava dopisem zaslaným řediteli SSHMP s pokynem, aby venkovní parkovací stání zůstala nadále nezpoplatněna. V roce 2017 se spolu se SSHMP a MHMP k problému vrátíme s tím, že se momentálně rýsují dvě možné varianty konečného řešení. O průběhu budete samozřejmě informováni.

Rád bych poděkoval Miroslavu Maryškovi jako předsedovi Sdružení obyvatel ulice Wassermannova, Pavlu Heyrovskému na spolupráci s peticí, Petrovi Gronátovi za technickou podporu a tvorbu stránek www.wassermannova.cz a Emanueli Fuchsovi za právní podporu a přesvědčivou argumentaci na jednáních na magistrátě.

Rád bych také poděkoval těm, co umožnili instalaci nesouhlasných banerů na svoje balkony a požádal je, aby se se mnou spojili, rád bych banery uschoval.

Za Sdružení obyvatel ulice Wassermannova

Jan Karlík

 

Další novinky a aktuality v této kauze můžete sledovat na stránkách Sdružení  obyvatel ulice Wassermannova –

www.wassermannova.cz