24.6 °C
24. 7. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR…

LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR v ZŠ Barrandov (Chaplinovo nám.)

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Stejně jako minulý rok o prázdninách pro děti připravuje Ludus Magnus z.s.

LETNÍ SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY.

V letošním roce navazujeme na úspěšné sportovní příměstské tábory při Olympijském parku Plzeň 2016 a příměstské tábory od JSMEINLINE.CZ na pražském Strahově na téma „Dětská Olympiáda“.

Naším cílem je seznámit děti ve věku od 5 do 12 let s mnoha olympijskými i neolympijskými sporty, které si děti vyzkouší pod vedením profesionálních trenérů. Dále na děti čeká netradiční sportovní víceboj, medailový ceremoniál a další sportovní zážitky, hry a soutěže.

Tábory se konají v prázdninových termínech ve čtyřech různých lokalitách v Praze.

Termíny:

ZŠ Barrandov (Chaplinovo náměstí)

10. 7. – 14. 7. 2017

21. 8. – 25. 8. 2017

28. 8. – 1. 9. 2017

Plná cena za 5 dní programu je 2750 Kč v lokalitě ZŠ Barrandov.

Přihlášení a podrobnější informace naleznete na: http://www.sportovnikempy.com

Na případné dotazy vám rádi odpovíme na tel. čísle : 736 683 605 nebo 739 970 279.

V případě elektronické komunikace pište na: info@sportovnikempy.com

Děkujeme a těšíme se o prázdninách!

Tým Sportovních kempů…

 

O nás

Jsme nezisková sportovní organizace Ludus Magnus z.s., která se zabývá sportovními aktivitami dětí mladšího školního věku, přesněji děti 5 – 12 let. Mezi naše projekty spadají po Praze známé a oblíbené Jsmeinlie.cz, Gymnastikaprodeti.org a Tenisprodeti.cz , které provozujeme jako mimoškolní aktivity při smluvených školách po celé Praze. Naše organizace nyní čítá desítky profesionálních, vyškolených, sportovních trenérů s akreditací od MŠMT. Samozejmostí je i dlouhodobá spoluráce se subjekty jako jsou MČ PRAHA 5, MČ PRAHA 6, MČ PRAHA 2, MČ PRAHA 3, MHMP a další.

Nyní jsme se v závislosti na pilotním projektu sportovních příměstských táborů při olympijském parku Plzeň 2016 a  sportovních inline táborech Strahov, rozhodli vytvořit nový projekt Sportovnikempy.com. V rámci těchto sportovních příměstských táboru, které se v Praze konají ve čtyřech lokalitách (Praha 6, Praha 5, Praha 3 a Praha 2) a to v několika turnusech (prázdninové termíny), naším cílem je seznámit děti s různými druhy olympijských i neolympijských sportů pod vedením našich zkušených trenérů.

Samozřejmostí je i spolupráce s dalšími spřátelenými kluby, jež dodávají vlastní profesionální trenéry k dohledu a výuce specifických sportů jakými je například lukostřelba.

Bližší informace naleznete, na již zmiňovaných webech, přidružených ke konkrétním projektům. Pro nabídku letních dětských sportovních táborů navštivte web:  http://www.sportovnikempy.com/