22.7 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. KRC Barrandov, z.s. hledá…

KRC Barrandov, z.s. hledá nové prostory !!!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Naše Kulturní a rodinné centrum Barrandov (do roku 2015 Kulturní a mateřské centrum Barrandov) sídlí od roku 1995 na adrese Werichova 981, Praha 5. Letos jsme dostali od bytového družstva výpověď a na konci června musíme prostory opustit.

Hledáme proto nové vhodné prostory, kde bychom mohli naši činnost dále provozovat. Začínali jsme zde na sídlišti v roce 1993 jako občanské sdružení a v loňském roce jsem se změnili na spolek.  Naše činnost je zaměřená převážně na rodiny s malými dětmi 0 – 7 let, kdy v současné době nabízíme širokou škálu dopoledních aktivit – výtvarné, hudební, pohybové. Nedílnou součástí jsou i aktivity pro rodiče zaměřené na výchovu a vzdělávání – besedy, přednášky, semináře, odborné kurzy, jazykové kurzy s hlídáním dětí. Dále pořádáme akce i pro širokou  veřejnost  – např. Masopustní průvod, Adventní průvod, Dětský den, Čarodějnice, příměstské tábory.  V našich prostorách sídlí i odborníci z oblasti psychologie, speciální pedagogiky, výživy, homeopatie, aromaterapie. Veškeré informace o nás najdete na www.kmcbarrandov.cz.

Prostory, které  minimálně hledáme na sídlišti Barrandov  :  jeden prostor min. 30 – 40 m2 vhodný jako herna + dvě menší místnosti vhodné jako učebny do 20 m2,  sociální zařízení (WC), bezbariérový vstup (kočárky).

Za jakoukoli informaci o vhodných prostorách Vám budeme vděčni, přeci jen končit po 23 letech prospěšné práce se nám  takto nechce.  Pište na info@kmcbarranov.cz.

DĚKUJEME VÁM .

 

 

Jana Valtrová

Kulturní a rodinné centrum Barrandov, z.s.