13.4 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. Barrandov ožije hudbou při…

Barrandov ožije hudbou při festivalu Kamera Open Air

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Praha 8. září – Pražský Barrandov zažije 17. září svůj první hudební festival pod názvem Kamera Open Air. Na Tilleho náměstí a za obchodním centrem Kamera vyrostou na jeden den dvě pódia, na kterých se vystřídají taková jména, jako jsou Xindl X, Dan Bárta a En.Dru, Olga Lounová nebo kapely UDG a Rybičky 48. Odpolední hudební program navíc doplní vystoupení stand-up komiků z oblíbené show Na stojáka. Celodenní program začíná již v 11 hodin dopoledne.

Okolí nákupního centra Kamera a Tilleho náměstí ovládnou 17. září na jeden den muzikanti, stand-up komici a bohatý doprovodný program. Festivalový areál se otevře návštěvníkům již v 11:00. Program zahájí svým vystoupením Olga Lounová. Dále se na podiu představí Dan Bárta, který je dlouhodobě považován za jednoho z nejlepších českých zpěváků. Při jeho barrandovském vystoupení jej doplní populární moderátor, komik a beatboxer En.Dru. Na ně naváží stand-up komici Iva Pazderková, Karel Hynek, Daniel Čech a Arnošt Frauenberg při jejich show Na stojáka. Před odpoledním vystoupením Xindla X dostane na pódiu prostor ještě čistě pánská kapela Vagyny dy Praga, jejichž jedinečná pódiová show bude ideálním předělem mezi vystoupením bavičů z  Na stojáka a hity Ondřeje Ládka známého pod uměleckým jménem Xindl X. Xindl X se na podiu objeví v 17:00 a návštěvníci se mohou těšit na jeho největší hity, mezi kterými nebudou chybět skladby V Blbým věku, Cudzinka v tvojej zemi nebo Barbína. O večerní zábavu se postará pop punková kapela Rybičky 48 a celý program uzavře ústecká kapela UDG, která začne svou show ve 20:15. Programem na velkém pódiu bude hosty provázet moderátor a bavič Radek Petráš.

Po celý den bude na menším pódiu na Tilleho náměstí probíhat doprovodný program, při němž vystoupí kapela Joybox a zpěvák Vojtaano, letošní Pilsner Urquell Master Bartender naučí přihlížející jak správně načepovat pivo a návštěvníci se také pobaví při pivních soutěžích, ve kterých se střetne několik soutěžních týmů. Festival Kamera Open Air je určený pro celou rodinu, a proto si také nejmenší přijdou na své. Připravena pro ně bude řada zábavných atrakcí a dvě vystoupení Divadla Harmonika v podání Marka Vojtěcha. Moderátorem na malém pódiu bude Kuba Urban známý například z Oldies Radia nebo z Radia City.

O občerstvení se během festivalu postarají profesionálové z pražských restaurací Anděl, Kamera a Kozlovna Lidická. Na návštěvníky čeká bohatá nabídka festivalových pochoutek, několik druhů čepovaného piva v čele s tankovým pivem Pilsner Urquell, cider Kingswood či míchané nápoje na lodi Captain Morgan.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji v síti Ticketstream a v restauracích Anděl, Kamera a Kozlovna Lidická za 329 Kč nebo na místě za 359 Kč.

Po ukončení festivalu se návštěvníci mohou přesunout do restaurace Kamera, ve které proběhne afterparty v režii DJ Roxtara od 22:00.

Více informací a celodenní program lze najít na oficiálních stránkách festivalu www.kameraopenair.cz a na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1030131043700965/).

 

Místo konání: Tilleho náměstí a okolí nákupního centra Kamera, Praha – Barrandov

Moderátoři: Radek Petráš – hlavní stage, Kuba Urban – doprovodná stage

Program:

11:00 – Zahájení festivalu

11:15 – Olga Lounová

12:30 – Dan Bárta & En.Dru

13:45 – Na stojáka (Iva Pazderková, Karel Hynek, Daniel Čech, Arnošt Frauenberg)

15:30 – Vagyny dy Praga

17:00 – Xindl X

18:30 – Rybičky 48

20:15 – UDG

 

Kontakt pro média:

Václav Buchbauer

marketing@venturafood.cz

 

kameraoa1kameraoa2kameraoa3kameraoa4