26.9 °C
20. 7. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Události
  4. /
  5. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V…

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RAUDNITZOVĚ DOMĚ

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email
  
 
   Raudnitzův dům, Hlubočepská 2/33, Praha 5.

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci  Praha 5 p.o. zve na Den otevřených dveří v Raudnitzově domě, Hlubočepská 2/33, Praha 5. Po rozsáhlé rekonstrukci a modernizaci, kterou zrealizovala MČ Praha 5  byl otevřen unikátní objekt barokního zámečku Raudnitzův dům, který můžete navštívit dne 23. 2. 2022 od 13 do 16 hodin.

Ve všech prostorách bude zajištěna komentovaná prohlídka, návštěvníci budou moci nahlédnout do bytů, které dům s pečovatelskou službou nabízí v rámci moderního, bezpečného a bezbariérového  seniorského bydlení. Vysvětlíme Vám, jak si o tuto formu bydlení požádat. A nejen to, dozvíte se i o dalších službách a programech, které tento multifunkční objekt zahájí pro své návštěvníky již od 1. 3. 2022.

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 zde otevře další provoz nového wellness centra, zájemcům o tyto služby nabídne možnost navštívit masáže, pedikúru, manikúru a kadeřnictví. Nově zde Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 p.o. také zahájí činnost dalšího komunitního centra Konírna, které zde již od března bude poskytovat a organizovat v prostorách bývalé konírny, zimní zahrady, společenské kuchyně a salonku zajímavé aktivizační programy, vzdělávací a kulturní akce s cílem podpory mezigeneračních a sousedských vztahů nejen pro občany z Hlubočep a přilehlých lokalit Prahy 5.

Přijďte se na nás podívat, popovídat si. Možná zde najdete i inspiraci a zázemí pro relaxaci a svůj aktivní životní styl  pro sebe, ale i pro své známé a přátele. Těšíme se na Vás, na Vaše názory a podněty.

 

Zdroj: https://www.praha5.cz/udalosti/den-otevrenych-dveri-v-raudnitzove-dome/