20 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Allzora express

Allzora express

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

  Kontakty

   +420720050738
   +420720050738
   https://www.allzora-express.cz/
   help@allzora.cz

  Otevírací doba

Pondělí až pátek od 8 do 22
Sobota a nědele od 9 do 19

  Adresa

Wassermannova 1273/3, 152 00 Praha 5 – Barrandov

  Doprava

Popis

V našem malém, ale útulném obchodě s mezinárodními potravinami najdete širokou nabídku produktů, které si jistě oblíbíte. Mezi naše hlavní speciality patří ukrajinské sladkosti, které jsou plné chuti a jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Tyto sladkosti jsou ideální pro ty, kteří chtějí ochutnat něco nového a netradičního.

Nabízíme také minerální vody Shajanska a Dragivska, které jsou známé svou vysokou kvalitou a příjemnou chutí. Tyto minerální vody jsou ideální pro osvěžení a hydrataci těla.

V našem obchodě si také můžete vychutnat ručně vyráběné pelmeně a vareniky, které jsou plné chuti a jsou vyrobeny ze špičkových surovin. Tyto knedlíky jsou skvělým jídlem pro celou rodinu, nebo pro přátele.

Jako další nabízíme také italské a americké potraviny, které jsou kvalitní a plné chuti. Tyto produkty jsou ideální pro ty, kteří chtějí ochutnat něco jiného než je tradiční česká kuchyně.

Kromě potravin nabízíme také kvalitní koření Ogorodnyk, jogurty, uzeniny a různé alkoholické a nealkoholické nápoje. Dále nabízíme delikatesy jako kaviár.

Navíc od středy máme pro naše zákazníky prodejnu s čerstvým francouzským pečivem, které je připravené každé ráno od pondělí do pátku v 8:30 pro vás.

V Allzora express zajišťujeme také výdej a příjem balíků od různých dopravních společností, jako jsou PPL, DPD, Zásilkovna, UPS, GLS, WEDO, Balíkovna a brzy nabídneme také služby DHL express.