8.2 °C
1. 3. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Zažít Barrandov jinak 2016

Zažít Barrandov jinak 2016

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

 

I letos se v sobotu 17. září 2016 mezi 12 a 19 hodinou pokusíme společnými silami oživit nevzhledný betonový plácek po bývalém misijním středisku a vytvořit z něj znovu místo setkávání, smyslům i duši lahodící.
Že nevíte? Na betonovém plácku (a přilehlých polnostech) na místě budoucího kostela, za domy v Lamačově ulici 827, za lesíkem na zastávce Poliklinika Barrandov.

Na co se můžete těšit? Nahlédněte do programu!

Velmi uvítáme jakoukoliv pomoc, ať už s přípravami samotnými – jak v průběhu prázdnin, tak v září (přinést, odnést, vyzvednout, zařídit, napsat…), nebo přímo v sobotu 17. září na místě (přivézt, rozložit, složit, instalovat, napnout, přišpendlit, nakrájet, nalít, namalovat, napsat, zavěsit, rozmístit), tak s vytvářením programu (umíte tančit? zpívat? žonglovat? uspořádat dílnu? napnout slacklajnu a naučit ostatní, jak vykročit a balancovat? objednat slunné počasí? cvrnkat kuličky a uspořádat turnaj? hrajete deskovky? Pojďte do toho s námi!). Domácí koláče a jiné pochutiny z vaší kuchyně ocení nejeden mlsný jazýček (a že jich byl vloni plný plácek!).

Co je ještě důležité? Přijďte. Posedět, potkat se, popovídat, začíst se, potěšit oči i uši, osvěžit chuťové pohárky… vyrobit si šperk, postavit věž z lega, nebo třeba jen vyměnit náušnice (ano! kolotoč šátků a náušnic bude i letos!), zahrát si floorbal nebo pexeso.

Bez vás by to nebylo ono. Těšíme se!

Více informací naleznete zde –  http://zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-5/barrandov