12.9 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Večerníčkovský pohádkový les

Večerníčkovský pohádkový les

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Večerníčkovský pohádkový les pobaví děti v Centrálním parku.

Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku a přivítejte s námi nový školní rok zvesela. Městská část Prahy 13 a společnost Velká dobrodružství pro vás připravila na úterý 1.9. od 12 -17 hodin speciální večerníčkovský pohádkový les. Na dvoukilometrové trase Centrálním parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou zatlouct popletům hřebík a najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Akce se koná pod záštitou starosty Ing. Davida Vodrážky a zástupce starosty RNDr. Marcely Plesníkové. Trasa pohádkového lesa začíná u vstupu do parku (křížení ulic Pod Hranicí a V Hůrkách) a vstupné je zdarma.

Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství – www.veldo.cz nebo na FB Velká dobrodružství.

večerníčk. pohád les 2