19.2 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Rosteme pro život –…

Rosteme pro život – prodejní výstava kvalitních a smysluplných hraček

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

 

Chcete pořídit svým dětem kvalitní a smysluplné hračky? Přijměte pozvání na 5. ročník jedinečné prodejní výstavy Rosteme pro život, která se uskuteční 7. a 8. listopadu 2015 v Praze, letos na novém místě, v prostorách Fakultní ZŠ Barrandov II – V Remízku. Můžete se těšit na inspirativní akci, která je určena pro celou rodinu. Na své si přijdou také pedagogové. Pro děti je připraveno velké množství rozmanitých dílniček, kde si mohou hrát a tvořit. Rodinné vstupné je 180 Kč, dospělý zaplatí 100 Kč a všechny děti mají vstup zdarma.

Naším cílem je shromáždit na jednom místě širokou paletu kvalitních hraček, které přirozeným způsobem podporují rozvoj a vzdělávání dětí. Podrobnosti najdete na facebooku a na www.rostemeprozivot.cz.

Na výstavě budete mít možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit krásné dřevěné hračky, stavebnice, hry, potřeby pro výtvarné i jiné tvoření, zajímavé knížky a další věci, které nás při naší cestě rodičovstvím oslovily. K vidění bude také široká škála didaktických pomůcek a montessori materiálu. Hračky a pomůcky představí vystavovatelé z celé České republiky.

Jste srdečně zváni!