23.5 °C
22. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. POZVÁNKA: Vyberte jména pro…

POZVÁNKA: Vyberte jména pro muflončata a přijďte na křtiny

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Od Velikonoc se v mufloním stádu v chuchelském zookoutku, který spravujeme, narodilo rekordních 5 muflončat. Všechna jsou zdravá, čilá a mají se zdárně k světu, zatím ale neví, jak se vlastně jmenují. Napište nám na naši facebookovou stránku své tipy na jména, která by podle vás malým mufloním rošťákům nejlépe seděla, a v sobotu 21. května od 14 hodin se přijďte do zookoutku podívat na slavnostní křtiny.

Na své jméno čekají 2 malí mufloni a 3 mufloní slečny. K jejich fotkám můžete vkládat návrhy jmen nebo podpořit svým „lajkem“ navržená jména, které se vám líbí. Hlasování ukončíme v pátek 20. května a pro kluky i pro holky vybereme nejhezčí jména s největším počtem hlasů. Autoři vítězných návrhů se mohou stát kmotry muflončat a při křtinách se dostanou exkluzivně až do mufloního výběhu.

Oslavu křtin spojíme s doprovodným programem, který v sobotu 21. května odstartuje už ve 13 hodin. Budete mít příležitost zblízka se s muflony seznámit a od našich zvířecích ošetřovatelů se dozvědět víc o jejich životě. Chystáme pro vás také soutěže a k dispozici bude i ohniště na opékání špekáčků.

Těšíme se na vás a nezapomeňte přidat svůj hlas!

Zdroj : http://www.lhmp.cz/eko/2016/05/06/pozvanka-vyberte-jmena-pro-mufloncata-a-prijdte-na-krtiny/

 

thumbs_1thumbs_2thumbs_5