19.2 °C
24. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Legoprojekt bude podruhé na…

Legoprojekt bude podruhé na Barrandově

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Zveme děti přibližně ve věku od 6 do 12 let a jejich rodiče ke stavbě města budoucnosti z Lego® stavebnic a kostiček, které se bude stavět od pondělí 21. října do čtvrtka 24. října 2019 v pobočce Městské knihovny (Wassermannova 926/16) na Barrandově. A jak bude to město velké? Na délku bude mít přibližně 7 metrů a na šířku asi 3,5 metru. Bude tak velké, že se na něj vejde přístav, lodě, letiště, letadla, nádraží, auta, věže a další budovy, které si děti vymyslí a společně postaví. Celkem budeme mít k dispozici přibližně 210 Lego® stavebnic a mnoho tisíc kostiček.
Město se začne stavět v pondělí 21. října 2019 v 16 hodin, pokračovat budeme v úterý od 15 hodin a ve středu od 16 hodin. Ve čtvrtek 24. října se bude konat od 16 hodin slavnostní otevření města, na které zveme také rodiče a kamarády, při kterém si děti s celým městem budou hrát. Protože stavba města ani toho legového nemusí být vždy jednoduchá, budou součástí stavění lego města i krátké příběhy z Bible, které ukazují na důležité životní principy.
Na stavbu města zveme děti z Barrandova i z jeho okolí. Vstup je zdarma. Protože je počet dětí, který najednou může město stavět,
omezen, prosíme rodiče dětí o vyplnění registrace na stavění města na webu www.barrandov.webnode.cz/lego Legoprojekt, jak se tato stavba města z Lego® kostiček nazývá, bude na sídlišti Barrandov podruhé. Legoprojekt pořádá Městská knihovna v Praze – pobočka Barrandov a Sbor Církve bratrské v Praze 5.
Další informace k Lego projektu na Barrandově získáte na tel. čísle 734 640 054 nebo e-mailu: okbarrandov@email.cz.