20 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Jazyková škola Threshold: „Již…

Jazyková škola Threshold: „Již 20 let jsme tu pro Vás.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Jazyková škola Threshold Traning Associates s.r.o byla založena v roce 1995. Právě v tomto roce jsme zahájili výuku našich prvních studentů. Tímto započala naše činnost v oblasti jazykového vzdělávání. Během těchto dvou dekád se Threshold stal jedním z významných dodavatelů jazykového vzdělávání v České republice a částečně i na Slovensku.

Studium jazyka je „běh na dlouhou trať. Vždy své studenty na cestě k dokonalému jazyku plně podporujeme a těšíme se z jejich úspěchů a pokroků.

V pátek 19.června naše jazyková škola Threshold Tranining Associates s.r.o. oslavila 20 narozeniny v restauraci Černý kohout v Prokopském údolí. Vzhledem k tomu, že si zakládáme na pověsti rodinné firmy a osobním přístupu, proběhla tato oslava v  kruhu našich přátel, zaměstnanců a lektorů, kterých si nesmírně vážíme.

Rádi bychom poděkovali svým zákazníkům, obchodním partnerům a lektorům za velmi příjemnou spolupráci a důvěru, kterou v nás denně vkládají. Zároveň se těšíme na další výzvy a na další mnohaletou úspěšnou činnost.

Fotografie z naší oslavy si můžete prohlédnout v Galerii.