17.7 °C
13. 6. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Zábava a volný čas
  4. /
  5. Den zdraví ve Slivenci

Den zdraví ve Slivenci

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Udělejte něco pro sebe a přijďte na  Den zdraví, který se uskuteční v sobotu 23. září 2017 od 13:00 do 17:00 hod.

V budově úřadu si můžete v Klubu seniorů (přízemí) nechat zkontrolovat mateřská znaménka, v zasedacím sále (1. patro)  nechat změřit celkový cholesterol, tělesný tuk, BMI, cukr, krevní tlak,kyslík v krvi spirometrem, poradit se ve výživové poradně, poradit se s žilními problémy a osteoporozou.

Na návsi u rybníka bude stánek Českého červeného křížem, oblastního spolku pro Prahu 1, který Vás seznámí se základy první pomoci, předvede jak se ošetřují typická zranění a ukáže Vám základy resuscitace. Děti si mohou zaskákat ve skákacím hradu a všichni si mohou   vyzkoušet nový moderní sport paddleboard na obecním rybníku. U Café le Papillon bude připravena prezentace a ochutnávka zdravých potravin.  Ve Fit Švestce ( Ke Smíchovu 315) je připravena ukázka lekcí různých druhů cvičení : od 13:00 hod Tabatou za zdravím, od 14:00 hod Kondiční cvičení pro zdraví, od 15:00 Pilates a od 16:00 hod cvičení pro zdraví záda. Přijďte vyzkoušet, které cvičení Vám bude nejlépe vyhovovat. K ukázce Vám stačí pohodlné oblečení. Těšíme se na Vás.

Celá akce je v rámci  Místní agendy  21, koná se pod záštitou radního pro oblast zdravotnictví a je finančně podpořena z rozpočtu MHMP.

 

Zdroj: http://www.praha-slivenec.cz/?p=14184