22.7 °C
20. 5. 2024
  1. Úvod
  2. /
  3. Uncategorized
  4. /
  5. ZAJÍMÁ VÁS BUDOUCNOST BARRANDOVA?…

ZAJÍMÁ VÁS BUDOUCNOST BARRANDOVA? PŘIHLASTE SE DO DISKUSE!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on email

Přihlaste se k účasti na kulatých stolech, zjišťujících potřeby obyvatel Barrandova a jejich postoje k další zástavbě okolí. Diskuse poslouží jako podklad k územní studii, kterou pro Městskou část Praha 5 zpracovává architektonické studio A69 –architekti.

„Sídliště Barrandov má velký potenciál pro kvalitní rozvoj. Musíme ale nastavit pravidla pro jeho funkční a prostorové řešení, dokud je čas. Právě nyní máme jedinečnou možnost ovlivnit příští podobu území, samozřejmě ve spolupráci s místními.“  (Mgr. Lukáš Budín, 1. zástupce starosty MČ Prahy 5)

Nezávazná registrace

Kulaté stoly budou sestaveny tak, aby dostatečně reprezentovaly různorodost obyvatel Barrandova a jejich zájmů – zejména s ohledem na jejich věk, konkrétní místo bydliště  a množství času, který v místě svého bydliště tráví. Z přihlášených zájemců proto sestavíme konkrétní skupiny až po ukončení registrace.

 

MÍSTO A ČAS KONÁNÍ

Kulaté stoly se uskuteční v Městské knihovně, pobočka Barrandov, Wassermannova 16/926 v rozmezí od 11. do 22. dubna 2016.

Konkrétní termín Vám sdělíme na Vámi uvedený kontakt nejpozději 4. dubna 2016.

V případě, že Vám termín nebude vyhovovat, můžete svou účast odmítnout. Zájemcům, kteří se nebudou moci kulatých stolů osobně zúčastnit, nabídneme možnost vyjádřit jejich názor formou e-mailového dotazníku.

Na místě bude k dispozici občerstvení a pro rodiče hlídaní dětí.

Těšíme se na Váš názor!

Ondřej Špaček | ondrej.spacek@fhs.cuni.cz

 

http://tr.im/barrandov

telefon 732 792 181  –  Lucie Pospíšilová, spoluorganizátorka diskusí

 

BRR_kulaté stoly